A AA AAA A
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Wola Krzysztoporska
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Wola Krzysztoporska
BIP.gov.pl
    To jest wersja archiwalna z dnia: 04.06.2024, zmieniona z powodu:

    Skład Rady Gminy (kadencja 2024-2029)

                           

    Imię i nazwisko

    Nr. telefonu

    Brzozowski Robert

    608-450-603

    Gaworczyk Michał

    509-270-936

    Gawryszczak Beata

    500-040-419

    Gruszczyńska Bożena

    601-815-243

    Jarząbek Krzysztof

    660-139-075

    Kaczorowska Kamila

    726-262-021

    Konecki Grzegorz

    695-777-638

    Kuciapa Katarzyna

    512-761-350

    Magiera Magdalena

    697-500-514

    Michalak Edyta

    663-457-688

    Stelmaszczyk Natalia

    516-577-967

    Stępień Marzena

    662-805-453

    Syrek Hubert

    603-526-756

    Witkowski Tomasz

    691-556-187

    Woszczyk Tomasz

    888-146-191


     

       
       
       

     

    Lp.

    Nazwisko i imię

              Nr

         Okręgu   Wyborczego

    Granice okręgu

    Komisje

     

    1.

    Brzozowski

    Robert

            3

    Wola Krzysztoporska: ul. Tadeusza Kościuszki od nr 11 do nr 19 (nieparzyste), ul. Tadeusza Kościuszki od nr 21 do końca (nieparzyste)

    Członek

    Komisji Zdrowia, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego

    Członek

    Komisji Samorządowej, Oświaty, Kultury i

     

    2.

    Gaworczyk

    Michał

              11

    Bujny

    Przewodniczący

    Komisji Zdrowia, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego

     

    3.

    Gawryszczak

    Beata

            14

    Gomulin, Żachta, Gomulin-Kolonia

    Przewodnicząca

    Komisji Rewizyjnej

     

    4.

    Gruszczyńska Bożena

           10

    Budków, Mzurki, Piekarki, Woźniki, Woźniki-Kolonia

    Członek

    Komisji Zdrowia, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego

    Członek

    Komisji Samorządowej, Oświaty, Kultury i Sportu

     

     

     

    5.

    Jarząbek

    Krzysztof

              8

    Bogdanów,

    Bogdanów-Kolonia, Borowa, Kacprów, Miłaków, Moników

    Z-ca Przewodniczącego

    Komisji Rewizyjnej

    Członek

    Komisji Budżetu, Finansów i Rozwoju Gospodarczego

     

     

    6.

    Kaczorowska Kamila

            4

    Blizin, Kamienna, Laski, Ludwików, Radziątków

    Przewodnicząca

    Rady Gminy

     

    7.

    Konecki

    Grzegorz

           15

    Majków Duży, Praca, Rokszyce

    Przewodniczący

    Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

     

     

    8.

    Kuciapa

    Katarzyna

              7

    Jeżów, Siomki,

    Wygoda

    Członek

    Komisji Rewizyjnej

    Członek

    Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

     

     

    9.

    Magiera

    Magdalena

            2

    Wola Krzysztoporska: ul. Cmentarna, ul. Fabryczna, ul. Działkowa, ul. Kolejowa nr 1 , ul. Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 10, ul. Tadeusza Kościuszki od nr 12 do nr 18a (parzyste), ul. Tadeusza Kościuszki od nr 20 do końca (parzyste), ul. Krzywa, ul. Letnia, ul. Niecała, ul. Słoneczna, ul. Piotrkowska, ul. Południowa, ul. Spacerowa, ul. Szkolna, ul. Wesoła od nr 1 do końca (nieparzyste)

    Z-ca Przewodniczącego

    Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

    Członek

    Komisji Budżetu, Finansów i Rozwoju Gospodarczego

     

     

    10.

    Michalak

    Edyta

             6

    Glina, Krzyżanów, Piaski

    Wiceprzewodnicząca

    Rady Gminy

     

    11.

    Stelmaszczyk Natalia

    9

    Kozierogi, Mąkolice, Piekary, Stradzew

    Członek

    Komisji Rewizyjnej

    Z-ca Przewodniczącego

    Komisji Budżetu, Finansów i Rozwoju Gospodarczego

     

    12.

    Stępień Marzena

             12

    Gąski, Rokszyce Drugie, Kargał Las,

    Wola Rokszycka

    Przewodnicząca

    Komisji Samorządowej, Oświaty, Kultury i Sportu

     

     

    13.

    Syrek Hubert

           13

    Krężna, Krężna Kolonia, Oprzężów,

    Oprzężów Kolonia

    Z-ca Przewodniczącego

    Komisji Zdrowia, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego

    Członek

    Komisji Rewizyjnej

     

     

    14.

    Witkowski

    Tomasz

     

             5

    Parzniewice, Parzniewiczki, Pawłów Dolny, Pawłów Górny, Poraj

    Przewodniczący

    Komisji Budżetu, Finansów i Rozwoju Gospodarczego

     

     

    15.

    Woszczyk

    Tomasz

            1

    Wola Krzysztoporska: ul. Leśna, Mickiewicza, Ogrodowa, Polna, Północna, Wesoła od 2 do końca – numery parzyste, Zielona

    Z-ca Przewodniczącego

    Komisji Samorządowej, Oświaty, Kultury i

    Członek

    Komisji Budżetu, Finansów i Rozwoju Gospodarczego

     

     

     


     

                                                          DYŻURY RADNYCH
    • PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY Kamila Kaczorowska

      - w każdy poniedziałek w godzinach 11.00-14.00 pokój 18

    • WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY Edyta Michalak

      - w każdy piątek w godzinach 13.00-16.00 pokój 18

    • Radna Magdalena Magiera

      - w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 15.30-17.00 pokój 18

     


    KADENCJA 2018-2024

    Lp.

    Imię i nazwisko

     

    1.

    Biegańska Maria

     

    2.

    Filipek Tomasz

     

    3.

    Gaworczyk Michał

     

    4.

    Gawryszczak Beata

     

    5.

    Gniewaszewska Małgorzata

     

    6.

    Jarząbek Krzysztof

     

    7.

    Kabzińska Jolanta

     

    8.

    Kaczorowska Kamila

     

    9.

    Konecki Grzegorz

     

    10.

    Magiera Magdalena

     

    11.

    Malik Paweł

     

    12.

    Michalak Edyta

     

    13.

    Pytka Dariusz

     

    14.

    Szmalec Agata

     

    15.

    Wieczorek Beata

     

     

    L.p.

    Nazwisko i imię

    Nr

    Okręgu Wyborczego

    Granice okręgu

     

    Komisje

    1.

    Biegańska

    Maria

     

    5

    Parzniewice, Parzniewiczki, Pawłów Dolny, Pawłów Górny, Poraj

    Komisja Zdrowia, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego

    Z-ca Przewodniczącego

    Komisja  Skarg, Wniosków 

    i Petycji

    - członek

    2.

    Filipek

    Tomasz

    9

    Kozierogi, Mąkolice, Piekary, Stradzew

    Komisja Rewizyjna

    – członek

    Komisja Zdrowia, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego - członek

    3.

    Gaworczyk

    Michał

    11

    Bujny

    Komisja Zdrowia, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego

    Przewodniczący

    4.

    Gawryszczak

    Beata

    14

    Gomulin, Żachta, Gomulin-Kolonia

    Komisja Rewizyjna

    Przewodnicząca

    5.

    Gniewaszewska

    Małgorzata

    10

    Budków, Mzurki, Piekarki, Woźniki, Woźniki-Kolonia

    Przewodnicząca

    Rady Gminy

    6.

    Jarząbek

    Krzysztof

    8

    Bogdanów,

    Bogdanów-Kolonia, Borowa, Kacprów, Miłaków, Moników

    Komisja Rewizyjna

    - Z-ca Przewodniczącego

    Komisja Budżetu, Finansów

    i Rozwoju Gospodarczego 

    - członek

    7.

    Kabzińska Jolanta

    3

    Wola Krzysztoporska:

    Ul. Kościuszki 11-19 numery nieparzyste, od 21 do końca numery nieparzyste

    Komisja Rewizyjna

    - członek

    Komisja Samorządowa, Oświaty, Kultury i Sportu

    - członek

    8.

    Kaczorowska Kamila

    4

    Blizin, Kamienna, Laski, Ludwików, Radziątków

    Komisja Budżetu, Finansów

    i Rozwoju Gospodarczego 

    Z-ca Przewodniczącego

    Komisja Rewizyjna

    - członek

    9.

    Konecki

    Grzegorz

    15

    Majków Duży, Praca, Rokszyce

    Komisja Skarg, Wniosków

    i Petycji

    Przewodniczący

    10.

    Magiera

    Magdalena

    2

    Wola Krzysztoporska:

    Cmentarna, Fabryczna, Działkowa, Kościuszki 1-10, 12-18a- numery parzyste, od 20 do końca – numery parzyste, Krzywa, Letnia, Słoneczna, Niecała, Piotrkowska, Południowa, Spacerowa, Szkolna, Wesoła od 1 do końca – numery nieparzyste

    Komisja Skarg, Wniosków

    i Petycji

    Z-ca Przewodniczącego

    Komisja Budżetu, Finansów

    i Rozwoju Gospodarczego 

    - członek

    11.

    Malik

    Paweł

    7

    Jeżów, Siomki,

    Wygoda

    Komisja Samorządowa, Oświaty, Kultury i Sportu

    Z-ca Przewodniczącego

    Komisja Zdrowia, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego

    - członek

    12.

    Michalak

    Edyta

    6

    Glina, Krzyżanów, Piaski

    Komisja Budżetu, Finansów

    i Rozwoju Gospodarczego 

    Przewodnicząca

    13.

    Pytka

    Dariusz

    12

    Gąski, Rokszyce Drugie, Kargał Las,

    Wola Rokszycka

    Wiceprzewodniczący

    Rady Gminy

    14.

    Szmalec

    Agata

    13

    Krężna, Krężna Kolonia, Oprzężów,

    Oprzężów Kolonia

    Komisja Budżetu, Finansów

    i Rozwoju Gospodarczego 

    - członek

    Komisja Samorządowa, Oświaty, Kultury i Sportu

    - członek

    15.

    Wieczorek

    Beata

    1

    Wola Krzysztoporska : Ul. Leśna, Mickiewicza, Ogrodowa, Polna, Północna, Wesoła od 2 do końca – numery parzyste, Zielona

    Komisja Samorządowa, Oświaty, Kultury i Sportu

    Przewodnicząca

     

     

     

                                                            DYŻURY RADNYCH
    • PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY Małgorzata Gniewaszewska

      - w każdy poniedziałek w godzinach 11.00-14.00 pokój 18

    • WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY Dariusz Pytka

      - w każdy piątek w godzinach 13.00-16.00 pokój 18

    • Radna Jolanta Kabzińska i Magdalena Magiera

      - w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 15.00-17.00 sala 5

     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Monika Rudzka
    Publikacja dnia: 04.06.2024
    Podpisał: Monika Rudzka
    Dokument z dnia: 04.06.2024
    Dokument oglądany razy: 61170
Gmina Wola Krzysztoporska